Архів новин
«    листопада 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Важливо
Оголошення
Про головне
Підсумки оздоровчої кампанії-2019: безпека і радість відпочинку

Дата: 02 жовтня 2019Переглянуто: 145

Підсумки оздоровчої кампанії-2019: безпека і радість відпочинкуОздоровча кампанія на 2019 рік першочергово зосереджена на оздоровленні та відпочинку дітей із пільгових категорій населення:
- діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
- діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції;
- діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
- діти з інвалідністю;
- діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення;
- діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;
- діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;
- діти з багатодітних і малозабезпечених сімей;
- діти, які перебувають на диспансерному обліку;
- талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій; дитячих творчих колективів та спортивних команд, а також діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

 


Станом на 10.09.2019 згідно даних державної статистичної звітності загальна чисельність дітей шкільного віку (віком від 7 до 17 років) в районі становить 2266 чол. Оздоровленням охоплено 1137 дітей, що складає 50,17% від загальної кількості дітей шкільного віку – 2266 чол.

 

Протягом оздоровчої компанії 2019 року, за рахунок обласного бюджету та Міністерства соціальної політики оздоровленням охоплено 58 дітей пільгової категорії, а саме 36 дітей Веселівської ОТГ; 8 дітей Новоуспенівської ОТГ; 9 дітей Чкаловської ОТГ; 5 дітей Менчикурівської сільської ради.


Путівками до «Міжнародного дитячого центру «Артек» забезпечено 7 дітей пільгових категорій, а саме 2 дитини, позбавлені батьківського піклування, 3 обдаровані дитини, 2 дитини осіб, визнаних учасниками бойових дій АТО.


Путівками до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» забезпечено 4 дітей пільгових категорій, а саме 2 дитини, позбавлені батьківського піклування та 2 дитини з багатодітної родини.


За рахунок коштів обласного бюджету для дітей та підлітків пільгової категорії Веселівського району виділено 33 безкоштовні путівки, а саме в ДЗОВ «Лазурна райдуга» смт Кирилівка 29 путівок, в ДЗОВ «Факел» м. Бердянськ 2 путівки, в ДЗОВ «Лісова пісня» с. Богатир 2 путівки.


У 2019 році на закупівлю путівок з бюджетів об’єднаних територіальних громад та сільської ради виділено 176,0 тис.грн., в т.ч. Веселівської ОТГ – 106,0 тис.грн., Новоуспенівської ОТГ – 30,0 тис.грн., Чкаловської ОТГ – 20,0 тис.грн., Менчикурівської сільської ради – 20,0 тис.грн. Закупівля путівок за кошти об’єднаних територіальних громад та сільської ради здійснювалась шляхом підписання прямих договорів, без проведення процедури електронних закупівель.
Станом на 10.09.2019 за рахунок коштів Веселівської ОТГ здійснено закупівлю 10 путівок на IV зміну на суму 95,0 тис. грн. в ДОТ «Зміна» смт. Кирилівка для дітей пільгових категорій. Новоуспенівською ОТГ закуплено 5 путівок на суму 21,8 тис. грн на ІV зміну в ДЗОВ «Сонячний» м. Бердянськ. Придбання путівок для відпочинку дітей здійснювалось пропорційно рівними частинами за рахунок коштів місцевого бюджету та батьківської плати.


Чкаловською ОТГ закуплено 2 путівки на суму 20,0 тис. грн на ІІІ зміну в ДЗОВ «Сонячний» м. Бердянськ.


Менчикурівською сільською радою закуплено 2 путівки на суму 20,0 тис. грн. на IІІ зміну в ДЗОВ «Факел» м. Бердянськ.


Головним підсумком оздоровчої кампанії є те, що незважаючи на відсутність організованого супроводу дітей, жодна путівка не була повернута до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та всі діти благополучно повернулись додому здоровими та задоволеними.

 

 

 

 

 

 

 


Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Підсумки оздоровчої кампанії-2019: безпека і радість відпочинку