Архів новин
«    грудня 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Важливо
Оголошення
Про головне
14 жовтня – День захисника України

Дата: 09 жовтня 2019Переглянуто: 83

14 жовтня – День захисника УкраїниЗ метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереження та розвитку національних військових традицій, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі 14 жовтня встановлено свято День захисника України.


Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої Батьківщини. Цей день символізує любов і шану українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.


На сьогодні в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації на обліку перебуває 1 інвалід війни АТО 1 групи, 3 інваліда війни АТО 3 групи, 168 учасників бойових дій АТО, 7 осіб, яким встановлено статус «член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни», 1 учасник війни АТО. Всі особи користуються пільгами на житлово-комунальні послуги відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».


Важливим питанням є оздоровлення та повернення до мирного життя демобілізованих військовослужбовців, можливість санаторно-курортного лікування, трудової та психологічної реабілітації.


Оздоровчими послугами охоплено 2 учасників АТО, які проходять оздоровлення в санаторіях «Нефтехімік» (м. Бердянськ), «Великий Луг» (м. Запоріжжя).


У липні поточного року пройшов психологічну реабілітацію 1 учасник АТО в санаторії «Орізонт» (Одеська обл.).


Не залишається поза увагою і професійна адаптація учасників АТО. Протягом року в Мелітопольській автошколі ТСО України пройшли навчання за професією «водій транспортних засобів» категорії «В» 2 учасника АТО. У листопаді 2019 року закінчує професійне навчання 1 учасник АТО за професією «водій транспортних засобів» категорії «С».


Важливим питанням є оздоровлення дітей учасників АТО. Влітку оздоровчими послугами охоплено 3 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій (2 – в ДПУ «МДЦ «Артек» м. Київ, 1 - ДЗОВ «Факел» м. Бердянськ).


Станом на 10.10.2019 одноразову адресну грошову допомогу учасникам антитерористичної операції на компенсацію витрат, пов’язаних з розробленням документації із землеустрою виплачено 3 учасникам АТО на загальну суму 8910,04 грн.


До Дня захисника України, через поштові відділення зв’язку та банківські установи за рахунок обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, дітей війни, праці, інвалідів, інших соціальних верств населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015-2019 роки отримають виплату адресної матеріальної допомоги 172 учасника АТО та 7 осіб, яким встановлено статус «член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни» в розмірі 500 грн. кожному.


У 2019 році грошова допомога для вирішення соціально-побутових проблем та лікування з депутатського фонду за рахунок районної Програми «Назустріч людям» надана 1 учаснику АТО загальною сумою 1000 грн. та 1 родині учасника АТО загальною сумою 2000 грн.


У День захисника України ми хочемо віддати шану всім чоловікам, які відстоюють незалежність українського народу та нашої держави. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу!

 

 

 

 


Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » 14 жовтня – День захисника України