Архів новин
«    серпня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Важливо
Оголошення
Про головне
Привітання голови районної державної адміністрації Івана Мігулі з нагоди Дня села Запоріжжя!

Дата: 15 жовтня 2019Переглянуто: 67

Привітання голови районної державної адміністрації Івана Мігулі з нагоди Дня села Запоріжжя!12 жовтня жителі села Запоріжжя відзначали одне з найважливіших свят – День села. Розділити радість свята завітав голова районної державної адміністрації Іван Мігуля.

 

 

У своєму привітанні голова райдержадміністрації відмітив: «День народження села – завжди хвилююча подія для його мешканців. В такий день кожен відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому село дороге, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості. Успіх і процвітання села - це результат спільної робітників, вчителів, лікарів, працівників сільського господарства, культури, соціальної сфери, підприємців, всіх, хто віддає свій талант і майстерність рідному селу. Дякую усім тим, хто своєю щоденною працею у різних галузях і сферах вносить свій посильний вклад у соціально-економічний розвиток села. Не відмовляючись від своєї історії, ми повинні поважати і берегти надбане старшим поколінням, бути оптимістами і пишатися тим, що живемо у великій, дружній, талановитій і працьовитій родині, бути впевненими, що завдяки наполегливій праці, сумлінню, людській мудрості наш рідний край стане квітучим, соціально і економічно стабільним, а всі жителі села щасливими і заможними».

 

 


Лунало багато музичних вітань жителям села, які чергувалися зі словами подяки різним категоріям населення за їхній життєвий шлях і внесок у розвиток рідного села.

 

 

 

Привітання голови районної державної адміністрації Івана Мігулі з нагоди Дня села Запоріжжя!Привітання голови районної державної адміністрації Івана Мігулі з нагоди Дня села Запоріжжя!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Прес-служба райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Привітання голови районної державної адміністрації Івана Мігулі з нагоди Дня села Запоріжжя!