Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Кожна дитина має виховуватись в родині – це її природне право і завдання соціальних служб

Дата: 13 січня 2015Переглянуто: 795

Кожна дитина має виховуватись в родині – це її природне право і завдання соціальних службРезультативність вжитих протягом 2014 року заходів із забезпечення права дитини на виховання у родині підсумували на оперативній нараді служби у справах дітей райдержадміністрації.

 

Як повідомила Світлана Тібєшевська, начальник служби, на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, станом на 31 грудня 2014 року перебувало 65 дітей, які мають правовий статус, з них відповідно 37 дітей, позбавлених батьківського піклування та 28 дітей-сиріт. У 2013 році на первинному обліку перебувало 74 дитини: 45 дітей, позбавлених батьківського піклування та 29 дітей-сиріт.

 

Сімейними формами виховання охоплено 53 дитини, з них 42 перебувають під опікою/піклуванням, 11 дітей виховуються в прийомних сім’ях. В державних закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування продовжують перебувати 12 дітей віком від 4 до 17 років, які мають тяжкі захворювання, що унеможливлює їх влаштування в сімейні форми виховання.

 «Вжиті службою заходи із влаштування статусних дітей в сімейні форми виховання від загальної кількості дітей, які перебувають на первинному обліку служби становить 81,5%. На кінець 2013 року аналогічний показник становив 77%» – зазначила посадовець.

 

Протягом року на первинний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування взято 5 дітей – 3 дитини-сироти та 2 дитини, відносно яких, батьків позбавлено батьківських прав за рішенням суду. На кінець року всі ці діти влаштовані під опіку/піклування на території Веселівського району.

 

З первинного обліку знято 14 дітей, з них 1 дитина – по поверненню біологічної матері з місць позбавлення волі, інші – по досягненню повноліття.

 

На території району функціонує 8 прийомних сімей, у яких виховується 14 дітей. В сім’ях опікунів/піклувальників виховується 37 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у тому числі 1 дитина із зони проведення антитерористичної операції. «На жаль, в цьому році 1 дитину-сироту, яка перебувала під опікою влаштовано до інтернатного закладу у зв’язку з відмовою опікуна продовжувати свої обов’язки, що спричинено погіршенням стану здоров’я.» - констатувала С. Тібєшевська.

 

На обліку з усиновлення на кінець року перебуває 20 статусних дітей. Одна подружня пара взята на облік кандидатів в усиновлювачі, яка має намір усиновити дитину віком від 0 до 2 років.

 

Серед 20 інших районів Запорізької області служба у справах дітей Веселівської районної державної адміністрації займає 13 місце щодо влаштування дітей в сімейні форми виховання. «Кожна дитина має виховуватись в родині – це її природне право і наше завдання. Тому робота щодо популяризації сімейних форм виховання та влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ї службою у справах дітей райдержадміністрації продовжуватиметься і у 2015 році» – резюмувала нараду начальник служби.

 

 

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації  

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Кожна дитина має виховуватись в родині – це її природне право і завдання соціальних служб