Архів новин
«    серпня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Важливо
Оголошення
Про головне
Порядок першочергових дій при прийомі телефонних повідомлень з погрозами терористичного характеру та правила поводження з письмовими анонімними матеріалами

Дата: 10 лютого 2020Переглянуто: 88

Порядок першочергових дій при прийомі телефонних повідомлень з погрозами терористичного характеру та правила поводження з письмовими анонімними матеріалами

Номери телефонів, за якими необхідно інформувати правоохоронні органи при виявленні підозрілих предметів або ознак загрози проведення терористичного акту (повідомляється безпосередньо керівництво або особисто - територіальний підрозділ ГУНП України в Запорізькій області за тел. 102, Управління Служби безпеки України в Запорізькій області - тел. (061) 764-46-58, територіальний підрозділ ГУ ДСНС України в Запорізькій області за тел. 101).


При надходженні анонімного телефонного повідомлення про можливе здійснення актів тероризму необхідно запам'ятати і зафіксувати як найбільше даних (дату, час і тривалість анонімного повідомлення, місце установки та номер телефону з якого та на який воно надійшло, приналежність до конкретного підрозділу чи співробітника). Під час розмови вжити заходів до запису фонограми анонімного повідомлення, визначення номеру телефону анонімного абонента шляхом використання технічних можливостей даного телефонного апарата. Поряд з цим, необхідно спробувати розвинути розмову з анонімом з'ясувати конкретну інформацію про нього (мотиви, професію, місце перебування та ін.). Під час розмови намагатися отримати відповіді за наступними запитаннями:


куди, кому, за яким номером телефонує дана особа?


які конкретно (дослівно) вимоги вона висуває?


заявляє свої вимоги чи виступає в ролі посередника або представляє якусь групу осіб?


на яких умовах особа згодна відмовитись від задуманого?


як і коли зазначеній особі можливо зателефонувати?


кому Ви можете або повинні повідомити про цей дзвінок?


Усі дані про зміст погроз або вимог, викладених анонімним абонентом, характеристику його голосу, мови, манери викладу погроз і вимог необхідно невідкладно повідомити своєму керівництву та правоохоронні органи (повідомляється безпосередньо керівництво або особисто - територіальний підрозділ ГУНП України в Запорізькій області за тел. 102, Управління Служби безпеки України в Запорізькій області - тел. (061) 764-46-58, територіальний підрозділ ГУ ДСНС України в Запорізькій області за тел. 101).


При надходженні погрози на телефонний апарат з автоматичним визначником номера і звукозаписним пристроєм, відразу після завершення розмови з анонімом необхідно вилучити касету (інший магнітний носій інформації) з аудіо записом І прийняти заходів щодо її збереження, а на її" місце необхідно встановити нову касету для запису можливого наступного дзвінка зловмисника.


Посадові особи об'єктів, яким повідомили про надходження телефонного дзвінка з інформацією терористичного спрямування, повинні забезпечити негайне доведення одержаної інформації до відома свого керівництва та вищевказаних правоохоронних органів, вжити необхідних заходів з попередження і локалізації можливих негативних наслідків. За потреби організувати евакуацію людей, що потрапляють у зону вірогідного ураження згідно з планом евакуації. Забезпечити безперешкодну роботу на місці події оперативно-слідчих груп та спеціальних підрозділів правоохоронних органів.


При надходженні погрози в письмові формі, як по поштовому каналу, так і в результаті виявленого різного роду анонімних матеріалів (записки, написи, інформація що записна в електронному вигляді тощо), необхідно намагатися не залишати на документі відбитків своїх пальців, користуватися пінцетом або брати документ торкаючись лише його країв. Зберігати необхідно як сам документ з текстом та і будь-які вкладення, конверт, упаковку тощо.


Анонімні документи не повинні зшиватися, склеюватися, на них не дозволяється робити написи, підкреслювати чи обводити окремі місця в тексті, писати резолюції та вказівки, забороняється їх м'яти та згинати. Вкрай обережно, з дотриманням заходів особистої безпеки, слід поводиться з поштовими надходженнями, в яких виявлені сипучі порошкові матеріали.

 

 

 

 

 

 

 

Загальний відділ апарату райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Порядок першочергових дій при прийомі телефонних повідомлень з погрозами терористичного характеру та правила поводження з письмовими анонімними матеріалами