Архів новин
«    серпня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Важливо
Оголошення
Про головне
ПОРТАЛ УПРАВЛІННЯ ЗНАННЯМИ НАДАЄ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯМ БЕЗОПЛАТНИЙ ДОСТУП ДО КРАЩИХ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

Дата: 11 лютого 2020Переглянуто: 53

ПОРТАЛ УПРАВЛІННЯ ЗНАННЯМИ НАДАЄ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯМ БЕЗОПЛАТНИЙ ДОСТУП ДО КРАЩИХ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

Національне агентство України з питань державної служби у режимі дослідної експлуатації запустило Портал управління знаннями. Він надає безоплатний доступ до каталогу інформаційних послуг у сфері професійного навчання для державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій та їхніх заступників, посадових осіб місцевого самоврядування.

 

Мова йде про освітньо-професійні та освітньо-наукові програми підготовки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», загальні та спеціальні програми підвищення кваліфікації.

 

За інформацією Національного агентства України з питань державної служби, після створення особистого кабінету публічні службовці отримують доступ до всіх функцій Порталу: перегляд програм, запис на навчання, оцінювання тренерів/викладачів, формування плану професійного розвитку тощо.

 

На сьогодні на Порталі зареєстровано понад 70 провайдерів, у тому числі Українська школа урядування, Український католицький університет, Київська школа економіки, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Національна академія державного управління при Президентові України, регіональні центри підвищення кваліфікації. Загальна кількість програм на Порталі складає понад 400.

 

Довідково.

 

Портал управління знаннями створено на базі Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

 

 

 

 

 


За матеріалами Урядового порталу

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » ПОРТАЛ УПРАВЛІННЯ ЗНАННЯМИ НАДАЄ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯМ БЕЗОПЛАТНИЙ ДОСТУП ДО КРАЩИХ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ