Архів новин
«    вересня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Важливо
Оголошення
Про головне
Соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні!»

Дата: 24 лютого 2020Переглянуто: 72

 Соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні!»

Міністерство соціальної політики України разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» (далі - Асоціація) підписали меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» (далі - Проект).


Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванню в ІТ - компанії.


Проект складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання брати участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України.


Проект триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проекті відбуватиметься з 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.


Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень - на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі - конкурси на вакантні посади.


Інформацію щодо порядку на умов реалізації Проекту доведено управлінням соціального захисту населення міст та районів, об’єднаним територіальним громадам і обласній координаційній раді громадських об’єднань та організацій по роботі з громадянами, які потребують соціальної підтримки з метою залучення до участі в ньому якомога більшої кількості осіб з інвалідністю.


Додаток згідно з текстом.


Інструкція


Соціальний проект 


Навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю « Ти можеш усе! Можливості безмежні!».


В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. при цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.


Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безплатно на онлайн - курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних ІТ0-компаніях України.


06 лютого 2020 проект стартував. У проекті можуть взяти участь усі люди з інвалідністю. Кроки успішної реалізації:


1.Ознайомитись з проектом з посиланням https://education.msp.qov.ua/.


2. Пройти за посиланням https://prometheus.orq.ua/you-can-everythinq/ та зареєструватись.


ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ НЕОБХІДНО:


1.1. Натиснути на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.orq.ua/you-can-everythinq/.


1.2. На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС.


1.3. ВАЖЛИВО: обов’язково зареєструватись на два основні, а потім, обрати додаткові декілька курсів) це за бажанням, якщо у вас вистачає часу для навчання).


3. Навчання розпочнеться 05 березня 2020 року.


4. З 05 березня 2020 у ваших аккаунтах на онлайн платформі Прометеус https://prometheus.orq.ua/you-can-everythinq/ з’явиться посилання (ми виділимо це посилання яскравим кольором) - РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ. Як тільки ви перейшли за посиланням - можете відразу приступати до освоєння матеріалу.


5. Термін навчання буде зазначений у вас в курсах. Довжина курсів до 14 тижнів.


6. Під час навчання обов’язково користуватись розділом ОБГОВОРЕННЯ. У цьому розділі ви ставите питання менторам, викладачам, які залучені до підтримки вас під час навчального процесу. Не соромтесь, пишіть свої питання, коментарі, пропозиції. Ваша залученість до навчального процесу - це запорука вашого успіху. Ми намагатимемось відповідати на всі ваші запитання. Наша мета - пояснити вам матеріал, надати всі можливості для успішного вирішення завдань та отримання знань для подальшого вашого зростання та процвітання.


7. Під час навчання ви можете ставити питання в розділ ОБГОВОРЕННЯ, що стосується навчального процесу, також ви можете ставити свої запитання нам на адресу edu@msp.qov.ua , що стосується адміністративних питань. Технічні питання надсилайте на адресу support@prometheus.orq.ua.


8. Коли обрані курси пройдені і ви успішно пройшли тестування - ви отримаєте сертифікат.


9. Починаючи з 08 червня 2020 року будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ компаніях України. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність ви можете подати свою кандидатуру на участь.


10. Конкурси будуть оголошені додатково. Інструкції та рекомендації буде надано у травні 2020 року.


Контактна інформація


Лендінг проекту https://education.msp.qov.ua/


Навчальна платформа Прометеус https://prometheus.orq.ua/you-can-everythinq/


Адміністративні питання edu@msp.qov.ua


Технічні питання support@prometheus.orq.ua

 

Партнери проекту


https://itukraine.orq/ua/


https:// prometheus.orq.ua/

 

https://www.beqatoday.com/


https://www.aik.ua/


https://dan-it.com.ua/uk/

 

Громадська організація «ПРОМЕТЕУС», 03067, Україна, Київ, Бульвар Івана Лепсе, 5г, оф.2, р/с 26006052644273 в Солом’янському відділенні Приватбанку, МФО 320649, код 39598867, тел.(099) 141-70-92, співвласник І.Примаченко.

 

 

 

смотреть фильмы онлайн бесплатноprajs.pdf [272,28 Kb] (cкачиваний: 1)

 

 

 

 

 

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні!»