Архів новин
«    серпня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Важливо
Оголошення
Про головне
Звернення голови районної державної адміністрації до мешканців Веселівського району

Дата: 14 березня 2020Переглянуто: 774

 Звернення голови районної державної адміністрації до мешканців Веселівського району

Шановні мешканці Веселівського району!


З метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення Веселівського району та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19 та запобігання поширенню на території Веселівського району коронавірусу COVID-19 з 13.03.2020 до 03.04.2020 на території Веселівського району вводяться обмежувальні заходи, а саме: призупинено освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти усіх типів, форм власності. У період призупинення занять врахувати канікулярні дні. А також заборонити проведення спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів на даний період; культурно-масових та розважальних заходів.


Керівників підприємств, установ та організацій закликаємо здійснювати заходів з дезінфекції в місцях масового скупчення людей та службового транспорту. Організувати разом із суб’єктами господарювання проведення заходів з посилення режиму поточної дезінфекції (ринку, торгівельних приміщень, закладів громадського харчування), рекомендувати суб’єктам господарювання забезпечити свої об’єкти належною кількістю антисептичних засобів, диспансерами, дозаторами для дотримання заходів гігієни рук.


З 13.03.2020 скасовуються до особливого розпорядження голови райдержадміністрації проведення особистих прийомів громадян, за можливістю вжити заходи щодо обмеження відвідування громадянами адміністративних будівель, в яких вони розташовані. Натомість рекомендуємо громадянам подавати звернення у електронній формі, поштою або засобами телефонного зв’язку.


Скасовуються або максимально перевести в режим телефонних або відео конференцій усі нараді заходи та засіданні колегіальних та дорадчих органів (зокрема громадських слухань і обговорень). Організувати навчання з використанням можливостей дистанційної освіти, інтернет-ресурсі.


Головам ОТГ обмежити візити делегацій до держав, в яких введено обмежувальні заходи направлені на протидію розповсюдження вірусу COVID-19, а також перенести заходи за участю представників іноземних делегацій держав на своїх територіях.

 

 

 

 

З повагою

голова районної державної адміністрації                            Віталій ГУРА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Звернення голови районної державної адміністрації до мешканців Веселівського району