Архів новин
«    липня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Важливо
Голова райдержадміністрації зустрівся з керівниками сільгосппідприємств району

Дата: 24 березня 2020Переглянуто: 107

Голова райдержадміністрації зустрівся з керівниками сільгосппідприємств району

Голова районної державної адміністрації Віталій ГУРА зустрівся з керівниками сільськогосподарських підприємств району.

 

Одне з актуальних питань сьогодення це заходи, які виконуються райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування у зв’язку з можливим поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Веселівського району, що може призвести до надзвичайної ситуації та з метою здійснення першочергових (невідкладних) заходів щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації на території Веселівського району Запорізької області.

 

Головою райдержадміністрації проведено ряд нарад з головами ОТГ, на яких наполегливо рекомендовано головам здійснити додаткове виділення коштів до своїх резервних фондів, а також ініційовано проведення позачергової сесії районної ради, на якій виділено 100 тис. грн. на районну лікарню та 50 тис.грн. в резервний фонд, наразі резервний фонд районної ради становить 75 тис. грн. Крім того, на кожній нараді я довожу головам ОТГ, що саме на керівництві району та очільниках громад лежить першочергова відповідальність за здоров’я та життя населення району взагалі (22 тис. чоловік).


Крім того, звертаю увагу присутніх на необхідності спільними зусиллями віршувати питання забезпечення Веселівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування спец засобами на період карантину.

 

Виступив Морозов І. заступник голови райдержадміністрації про закупівлю мед засобів, за кошти що виділені районною радою та громадами, а також ГСМ та про додержання строків і об’ємів внесення хімічних засобів живлення рослин, а також дотримуватись рекомендацій щодо проведення карантину, правил гігієни тощо.Керівники сільгосппідприємств поставили ряд запитань керівництву району, а саме про вирішення питання врегулювання роботи магазинів в селищі Веселе «Підшибник» та «Агро+», які здійснюють торгівлю запчастинами для сільгосптехніки та можливу доставку запчастин підприємствам, адже наразі, вирішення даного питання дасть можливість суб’єктам господарювання належно провести посівну кампанію.; стан забезпеченості Веселівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування апаратами штучної вентиляції легень; придбання дезінфікуючих засобів для обробки приміщень та транспорту.

 

Віталій Вікторович Гура, підводячи підсумки наради, звернувся до керівників сільгосппідприємств з тим, що необхідно налагодити конструктивну роботу на взаєморозумінні та взаємоповазі. А також, прошу, долучитись до інформаційно-роз’яснювальної роботи з громадянами, які вам знайомі та повернулись із-за кордону і недотримуються карантину-самоізоляції.


В свою чергу проблемні питання, які були озвучені сьогодні на нараді мною взяті на контроль для подальшого вирішення.


Сподіваюсь, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити медичних працівників всім необхідним та вишукаємо можливість співфінансування бюджетів ОТГ за вашої участі для придбання в районну лікарю необхідного апарату штучної вентиляції легень для лікування тяжкохворих на коронавірус та легеневу недостатність.

 

Голова райдержадміністрації зустрівся з керівниками сільгосппідприємств районуГолова райдержадміністрації зустрівся з керівниками сільгосппідприємств району

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Прес-служба райдержадміністрації

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Голова райдержадміністрації зустрівся з керівниками сільгосппідприємств району