Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Додаткові гарантії ФОП на період карантину

Дата: 08 травня 2020Переглянуто: 81

Додаткові гарантії ФОП на період карантину

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №329 ( далі - Постанова), на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку, надається допомога.


Призначення та виплата вищезазначеної допомоги проводитиметься з травня 2020 року (після набрання чинності Постанови) під час дії карантину та на один місяць після дати його відміни, на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року, і виплачується щомісячно за повний місяць.


Станом на 1 січня 2020 року розмір прожиткового мінімуму на дітей віком до 6 років становить 1779 грн, від 6 до 10 років становить 2218 грн.


Право на отримання допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої і другої групи платників єдиного податку, мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками, опікунами дитини і на законних підставах проживають на території України та сплатили єдиний податок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи - підприємця.


Право на допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку не надається батькам, які вже отримують відшкодування вартості послуги «муніципальна няня» на зазначену дитину.


Перелік потрібних документів, які заявник подає/надсилає органу соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або місцем проживання фізичної особи - підприємця у паперовій або електронній формі:

– заява, яка складається з персональних даних заявника, даних про дітей та даних для перерахування коштів.


– сканована копія свідоцтва про народження дитини (дітей);


– сканована копія довідки з ПФУ про сплату ЄСВ (форма ОК-7);


– сканована копія документу, що посвідчує проживання на території України (для іноземців);


– сканована копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі створення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).


Документи в паперовій формі надаються уповноваженим посадовим особам об’єднаних територіальних громад.

 

 

 

 

 

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Додаткові гарантії ФОП на період карантину