Архів новин
«    липня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Важливо
УВАГА! ВИБОРЦІ!

Дата: 25 червня 2020Переглянуто: 25

 УВАГА! ВИБОРЦІ!

Постановою Центральної виборчої комісії від 18.05.2020 № 88 «Про Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців»» затверджено Порядок.


Даний Порядок визначає процедуру розгляду органом ведення Державного реєстру виборців мотивованого звернення громадянина України, який має право голосу згідно зі статтею 70 Конституції України, щодо зміни виборчої адреси.


Постанова набирає чинності з 01 липня 2020 року.


Відповідно до вимог Порядку виборець може подати заяву до органу ведення Реєстру в паперовій або електронній формі.


Заява в електронній формі може бути надіслана виборцем за підписом, прирівняним до власноручного підпису згідно із законом України «Про електронні довірчі послуги» (кваліфікований електронний підпис), з використанням мережі Інтернет.


До заяви виборець додає копію документа, що підтверджує його фактичне проживання за вказаною адресою, зокрема:


- договір найму (оренди) житла за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою;


- виданий органом державної влади чи органом місцевого самоврядування документ, що засвідчує здійснення виборцем підприємницької діяльності за адресою житла, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою;


- документ, що підтверджує право власності на житло за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою;


- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;


- документ, що засвідчує здійснення виборцем догляду за особою, місце проживання якої зареєстроване відповідно до закону України « Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою;


- документ, що засвідчує перебування виборця у шлюбі або родинних відносинах з особою, місце проживання якої зареєстроване згідно із законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою.


Дана заява може бути подана у будь-який час, але не пізніше ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу виборів або процесу референдуму.


Звертаємо Вашу увагу, що виборець може звернутися до органу ведення Реєстру з новою заявою не раніше ніж через 180 днів після дати внесення до Державного реєстру виборців останньої зміни виборчої адреси такого виборця.


Цей Порядок робить можливою зміну виборчої адреси безвідносно до реєстрації місця проживання. Він спрямований на реалізацію виборчих прав як внутрішньо переміщених осіб, так й інших виборців, які з певних причин вимушені проживати не за місцем своєї реєстрації.

 

 

 

 

 

 

 


Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » УВАГА! ВИБОРЦІ!