Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Голова районної державної адміністрації Віталій Гура провів нараду з голова ОТГ

Дата: 12 серпня 2020Переглянуто: 131

Голова районної державної адміністрації Віталій Гура провів нараду з голова ОТГ

Голова районної державної адміністрації Віталій Гура провів нараду з головами об’єднаних територіальних громад та представив нового військового комісара Олександра Олександровича Качура.

 

Розглянуто стан пожежної безпеки на території Веселівського району, проведення оповіщення військовозобов’язаних щодо зборів територіальної оборони та підготовки до проведення осіннього призову на військову строкову службу.

 

Віталій Вікторович звернувся до присутніх посадових осіб щодо необхідності відведення місця та обладнання стендів, дошок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації відповідно до частини третьої статті 53 Виборчого Кодексу України, Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 08.08.2020 № 163, селищна та сільські ради до 5 вересня включно повинні на засіданнях виконавчих комітетів розглянути дане питання та прийняти відповідні рішення.


В свою чергу, Віталій Вікторович звернув увагу присутніх на тому, що відповідно до Виборчого Кодексу України заборонено втручатись органам державної влади, органам місцевого самоврядування, їх посадових осіб та службових осіб у виборчий процес, за винятком здійснення повноважень, передбачених цим Кодексом. А також наголосив на тому, що участь у передвиборній агітації забороняється органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, правоохоронних органам і судам, їх посадовим і службовим особам у робочий час (крім випадків, якщо така особа є кандидатом на відповідних виборах).


Відповідно до статті 61 Кодексу місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування або інші органи (посадові особи), які відповідно до закону здійснюють їх повноваження, їх посадові та службові особи зобов’язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень:


1) надавати їм необхідні приміщення для організації їх роботи та проведення голосування відповідно до вимог цього Кодексу та нормативів облаштування таких приміщень, встановлених Центральною виборчою комісією. У виняткових випадках для забезпечення належної організації роботи окружних виборчих комісій, за поданням голів обласних державних адміністрацій, приміщення для таких виборчих комісій можуть надаватися поза межами відповідного територіального округу;


2) забезпечувати охорону приміщень виборчих комісій, а також охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації;


3) надавати згідно із встановленими Центральною виборчою комісією нормами транспортні засоби, засоби зв’язку, обладнання, інвентар, оргтехніку, що підлягають поверненню після припинення повноважень виборчих комісій. Порядок оплати зазначених послуг та відшкодування встановлюється Кабінетом Міністрів України.

 

Голова райдержадміністрації підводячи підсумки наради звернувся до голів ОТГ щодо суворому дотримання вимог чинного законодавства та забезпечення проведення в районі чесних і прозорих місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

 

 

 

 


Прес-служба райдержадміністрації

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Голова районної державної адміністрації Віталій Гура провів нараду з голова ОТГ