Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Санаторно-курортне оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 01 вересня 2020Переглянуто: 45

Санаторно-курортне оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Держава гарантує постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи право на безоплатне санаторно-курортне лікування, яке закріплено у ст. 20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».


З метою покращення якості санаторно-курортних послуг та прискорення процедури надання послуг з оздоровлення затверджена постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», якою передбачено використання коштів державного бюджету, на забезпечення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесених до категорії 1, санаторно-курортним лікуванням.


Прийнятий новий Порядок дає можливість цієї категорії громадян обрати заклад санаторно-курортного лікування залежно від власних вподобань (відповідно до профілю захворювання) та пріоритетів. Крім того, Порядком передбачено укладання трьохсторонньої угоди між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням соціального захисту населення.


Гранична вартість путівки при виборі санаторію визначається щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном. У 2020 році розмір компенсаційної виплати санаторно-курортним закладам за оздоровлення постраждалих громадян становить:


– для осіб, віднесених до категорії 1, – 7700 гривень;


– для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 23 420 гривень;


– для дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка іх замінює, – 15 300 гривень.


За бажанням особи, їй можуть бути надані додаткові послуги за умови додаткової оплати послуг за рахунок власних коштів.


Забезпечення путівками здійснюється в межах виділених коштів. Кошти виділяються пропорційно до кількості осіб, що перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням. Згідно розподілу коштів державного бюджету на 2020 рік Веселівському району на санаторно-курортне лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи виділено 7700,00 грн. на придбання путівки для однієї особи.


Так одну особу постраждалу внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеної до категорії 1, з 01.09.2020 року направлено на оздоровлення до філії ПРАТ «Приазовкурорт» клінічного санаторію «Бердянськ» м. Бердянськ, Запорізької області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Санаторно-курортне оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи