Архів новин
«    листопада 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Важливо
Оголошення
Про головне
Визначено напрямки соціально-економічного та культурного розвитку Веселівського району на 2015 рік

Дата: 16 березня 2015Переглянуто: 759

Визначено напрямки соціально-економічного та культурного розвитку Веселівського району на 2015 рікПроект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Веселівського району на 2015 рік запропоновано для розгляду на останньому пленарному засіданні районної ради.

 

Враховуючи показники соціально-економічного розвитку району 2014 року та економічну ситуацію в країні головним завданням відповідної Програми на 2015 рік передбачено не втратити позиції 2014 року. Крім того, програмний документ заслухано на засіданнях всіх чотирьох постійних комісіях районної ради та відкориговано з урахуванням зауважень депутатів.

 

Реалізація поставленої мети здійснюватиметься шляхом виконання трьох пріоритетних завдань:

  1.                 Забезпечення стабільної роботи агропромислового комплексу та промислового сектору.
  2.                 Наповнення бюджету.
  3.                 Енергоефективність і енергозбереження об’єктів комунальної та бюджетної сфер.

 

За рахунок реалізації І пріоритетного завдання заплановано отримати валову продукцію сільського господарства в обсязі 315 млн. грн.; 70 тис. тонн зернових культур (101% до 2014 року), 22 тис. тонн олійних (143,8%); 3,2 тис. тонн м’яса та 3,1 тис. тонн молока; збільшення реалізації промислової продукції до 109 млн. грн.

 

Вживатимуться заходи по наповненню дохідної частини бюджету та скороченню заборгованості по податках і заробітній платі. За рахунок реформи міжбюджетних відносин доходи місцевих бюджетів збільшаться на 5,6%, дотацій і субвенцій – на 7,8%.  

 

Продовжуватиметься реалізація енергозберігаючих заходів спрямованих на скорочення споживання енергетичних ресурсів; сприяння завершенню робіт по термомодернізації будівель Новоуспенівської та Веселівської ЗОШ №2.  

 

В напрямку покращення житлово-комунальних послуг планується завершення будівництва водозабору по вул. Чкалова смт. Веселе, проведення капітального ремонту 11,7 км водопровідної мережі с.Корніївка, в комунальних підприємствах впровадження інноваційних технологій (частотоних перетворювачів). 

 

Проводитиметься реалізація заходів Програми розвитку малого підприємництва на 2015-2016 роки, розширення спектру послуг ЦНАПу, що сприятиме збереженню кількості СПД не менше рівня 2014 року (малих підприємств – 232 од, найманих осіб малих підприємств – 580 осіб, фермерських господарств – 181 од., фізичних осіб підприємців – 902 особи).

 

В напрямку залучення інвестицій очікується отримання не менше 9,5 млн.грн., зокрема: за рахунок 2,5 млн.грн. обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів, власних коштів підприємств, а також шляхом участі території в інвестиційних конкурсах, зокрема, реалізації третьої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

 

Здійснюватимуться заходи щодо забезпечення соціального захисту та зайнятості населення, що сприятиме збереженню рівня середньомісячної заробітної плати не нижче 2285 грн. (або на 100,1% до 2014 року), середньооблікової чисельності працівників на рівні 3,5 тис.осіб (100%) та кількості зареєстрованих безробітних не більше 760 осіб (101,2%).

 

З метою збереження прогнозованої цінової ситуації на споживчому ринку продовжуватиметься робота по контролю за цінами, насичення продуктами харчування за цінами нижче ринкових. Що дасть можливість збільшити товарооборот до 259,4 млн.грн.; обсяг реалізованих послуг - до 10,9 млн.грн.;

 

В сфері освіти проводитиметься робота з надання учням якісних послуг, зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, збільшення охоплення дітей дошкільним вихованням до 97%.

 

З метою підтримки сімей, дітей та молоді планується збільшити до 85% показник охоплення дітей-сиріт сімейними формами, вжиття заходів щодо зниження підліткової злочинності; забезпечити оздоровленням і відпочинком 80% дітей. Реалізовуватимуться заходи Програми розвитку фізичної культури і спорту.

В сфері культури здійснюватиметься організація змістовного дозвілля, проводитимуться заходи з охорони об’єктів культурної спадщини.

 

Для покращення якості медичної допомоги удосконалюватиметься структура і функції закладів охорони здоров’я, згідно з потребами населення, реалізовуватимуться заходи щодо стабілізації захворюваності на соціально-небезпечні хвороби.

 

В напрямку поліпшення екологічної ситуації здійснюватимуться заходи з упорядкування і озеленення територій, із залученням коштів обласного бюджету - встановлення меж в натурі об’єкту природо-заповідного фонду «Білорецький ставок», формування екологічної культури мешканців. 

 

Після обговорення депутати прийняли Програму, ухваливши відповідне рішення.

 

смотреть фильмы онлайн бесплатноPROGRAMA-na-2015-rk.doc [77,5 Kb] (cкачиваний: 2)

смотреть фильмы онлайн бесплатноOSNOVNI-POKAZNIKI-EKONOMIChNOGO-I-SOCIALNOGO-ROZVITKU.doc [198 Kb] (cкачиваний: 4)

 

 

 

Сектор з питань внутрішньої політики, взаємодії з пресою і громадськістю та інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату райдержадміністрації  

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Визначено напрямки соціально-економічного та культурного розвитку Веселівського району на 2015 рік