Архів новин
«    квітня 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Важливо
Оголошення
Про головне
НЕЛЕГАЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ – РЕАЛЬНА ЗАГРОЗА ЖИТТЮ ТА ЗДОРОВ’Ю ПАСАЖИРІВ!!

Дата: 04 березня 2021Переглянуто: 621

НЕЛЕГАЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ – РЕАЛЬНА ЗАГРОЗА ЖИТТЮ ТА ЗДОРОВ’Ю ПАСАЖИРІВ!!

Нелегальний перевізник – це той, хто працює без ліцензії (або отримав ліцензію на нерегулярні перевезення, а сам займається регулярними), приховує свої доходи та не платить податки.


Нелегальні пасажирські перевезення – це недоотримання коштів бюджетом та пенсійним фондом за рахунок несплачених податків та соціальних внесків, але передусім – це порушення наших з вами прав бути комфортно і безпечно перевезеними, нехтування елементарними правилами безпеки.


Для пасажирів вибір на користь нелегальних перевізників – завжди підвищена небезпека для життя. Нелегальні оператори не дотримуються термінів проведення технічних оглядів транспортних засобів, а коли трапляються аварії, пасажирам не варто розраховувати на компенсацію вартості квитків чи відшкодування через отримані травми.


Нагадаємо про основні моменти, на які варто звернути увагу кожному пасажиру перед посадкою в автобус, щоб убезпечити себе від можливих проблем у разі поїздки з нелегальним перевізником.


Отже, обов’язково зверніть увагу:


чи є на транспортному засобі попереду і збоку трафарети із вказаними жирним шрифтом початковий і кінцевий пункти маршруту із зазначенням проміжних зупинок;


чи наявна в салоні візуальна інформація для пасажирів із зазначенням повної юридичної назви перевізника і страхової компанії;


чи посадка/висадка пасажирів здійснюється у визначених і обладнаних для цього місцях;


чи здійснює водій заїзди на автостанції;


чи видає він квитки;


чи дотримується заздалегідь встановленого графіку руху (а не виїжджає з кінцевих зупинок по мірі наповненості пасажирами транспортного засобу).


Крім того, якщо перевезення пасажирів здійснюється переобладнаними з вантажних транспортними засобами, то цілком можливо, що це - нелегальний перевізник.


Пасажирські автоперевезення повинні здійснюватися виключно суб’єктами підприємницької діяльності при наявності ліцензії, паспортів маршрутів, а також договорів на здійснення зазначеного виду діяльності та при сплаті відповідних податків до бюджетів.


Відповідальність за порушення законодавства про автомобільний транспорт передбачено статтею 60 ЗУ «Про автомобільний транспорт». За порушення законодавства про автомобільний транспорт до автомобільних перевізників застосовуються адміністративно-господарські штрафи, зокрема, за надання послуг з перевезень пасажирів та вантажів без оформлення документів, перелік яких визначений статтями 39 та 48 зазначеного Закону, - штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Отже, життя кожного пасажира в його ж руках. Тож будьте пильними і не дозволяйте іншим наражати Вас на небезпеку! Бережіть себе.

 

 

 

 

 

Відділ енергетики, захисту довкілля, з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації райдержадміністрації

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » НЕЛЕГАЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ – РЕАЛЬНА ЗАГРОЗА ЖИТТЮ ТА ЗДОРОВ’Ю ПАСАЖИРІВ!!