Архів новин
«    липня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Важливо
Процес об’єднання територіальних громад матиме державну підтримку

Дата: 26 травня 2015Переглянуто: 669

Процес об’єднання територіальних громад матиме державну підтримкуДержава фінансово підтримуватиме добровільне об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст шляхом надання об’єднаній громаді коштів у вигляді субвенцій на формування відповідної інфраструктури згідно з планом соціально-економічного розвитку такої громади.

Ця норма визначена Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

 

 Пропозиції щодо надання фінансової підтримки об’єднаній громаді вносяться відповідною обласною державною адміністрацією за поданням місцевої ради об’єднаної територіальної громади Кабінету Міністрів України не пізніше 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому передбачається надання такої фінансової підтримки.

 

 Загальний обсяг фінансової підтримки розподіляється між бюджетами об’єднаних територіальних громад пропорційно до площі об’єднаної територіальної громади та кількості сільського населення у такій громаді з рівною вагою обох цих факторів.

 

 Загальний обсяг субвенцій на формування відповідної інфраструктури об’єднаних територіальних громад визначається законом про Державний бюджет України, а Порядок надання таких субвенцій встановлюється Кабінетом Міністрів України.

 

Окрім фінансової допомоги, державна надає об’єднаним територіальним громадам інформаційно-просвітницьку, організаційну та методичну підтримку.

 

 

 

 

Сектор з питань внутрішньої політики, взаємодії з пресою і громадськістю та інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату райдержадміністрації

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Процес об’єднання територіальних громад матиме державну підтримку