Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
При підготовці до опалювального сезону енергетичні аудити комунальних установ – обов’язкові

Дата: 05 червня 2015Переглянуто: 574

При підготовці до опалювального сезону енергетичні аудити комунальних установ – обов’язковіАби раціонально використати бюджетні кошти та уникнути майбутніх необґрунтованих витрат паливно-енергетичних ресурсів в районі затверджено ряд заходів з проведення енергетичного аудиту об’єктів, що фінансуються або споруджуються із залученням коштів місцевих бюджетів. Відповідне розпорядження голова районної державної адміністрації Іван Мігуля підписав у четвер, 4 червня.

 

Як повідомили в управлінні економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, така вимога не є новацією і визначена Законом України «Про енергозбереження» від 1 липня 1994 року № 74 і наказами Державного комітету з енергозбереження України, які визначають Порядок організації енергетичних обстежень та Порядок організації та проведення енергетичних обстежень бюджетних установ, організацій та казенних підприємств.

 

Так, керівникам бюджетних установ спільно з органами місцевого самоврядування слід передбачити кошти в місцевих бюджетах на проведення енергетичних аудитів комунальних установ, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Також при розробці проектної документації із реконструкції, реставрації, капітального ремонту та технічного переоснащення об’єктів, на яких впроваджуються енергозберігаючі заходи та які фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, мають бути враховані отримані висновки попередньо проведеного енергетичного аудиту цих об’єктів.

 

Одним із завдань також визначено організувати проведення енергетичного аудиту реалізованих заходів (проектів) з 2010 року, направлених на зниження рівня енергоспоживання та теплових втрат на об’єктах, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, з метою оцінки досягнення відповідного показника енергозбереження.

 

Слід зазначити, що у рамках реалізації Проекту ЄС та Програми розвитку ООН в першій декаді листопада 2014 року згідно графіку мобільною лабораторією проведено енергоаудит бюджетних установ. Його мета – виявити витрати енергоресурсів та правильно запланувати енергоефективні заходи. До таких заходів слід віднести заміну вікон та дверей, здійснення зовнішнього утеплення стін/фасаду, проведення реконструкції системи опалення тощо.

 

Перелік об’єктів визначений місцевими радами у кількості 33 позицій.

До нього увійшли заклади бюджетної сфери – дитсадки, школи, заклади культури та охорони здоров’я, а також адміністративні будівлі населених пунктів.

 

 

 

Сектор з питань внутрішньої політики, взаємодії з пресою і громадськістю та інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату райдержадміністрації

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » При підготовці до опалювального сезону енергетичні аудити комунальних установ – обов’язкові