Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Роз’яснення з усіх питань призначення субсидії веселівці отримують оперативно та всебічно

Дата: 18 серпня 2015Переглянуто: 802

Роз’яснення з усіх питань призначення субсидії веселівці отримують оперативно та всебічноЧерговий плановий виїзд «мобільного соціального офісу» відбувся сьогодні на територіях Зеленогаївської та Широківської сільських рад.

За роз’ясненнями звернулось 18 жителів сіл, з них 8 щодо оформлення пільг; 5 – пенсійного забезпечення (оформлення  та перерахунку пенсій); 5 –  оформлення субсидій  та пільг на тверде паливо.

 

Зокрема, селяни були поінформовані і про загальні засади призначення житлових субсидій.

Так, фахівці управління роз’яснили, що рішення про призначення державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається у вигляді житлових субсидій, приймається в 10-денний термін при надходженні всіх необхідних документів.

 

Громадянину, який заявив про своє право на субсидію, необхідно звернутися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації або до  сільської  ради за повідомленням про те, призначена йому субсидія на житлово-комунальні послуги чи ні.

І сьогодні у селах Зелений Гай та Широке 75 заявників особисто одержали повідомлення про призначення субсидії.

 

У разі призначення у повідомленні буде зазначено, на який термін надається субсидія, її розмір, а також розмір обов'язкової плати за кожну послугу.

 

У разі, якщо субсидія на неопалювальний період, який визначено з 1 травня по 30 вересня 2015 року, cтановить «0», то з настанням опалювального періоду такому домогосподарству буде проведено перерахунок з урахуванням дати початку опалювального періоду.

 

Порядок обрахунку розміру субсидії передбачає новий механізм визначення обов’язкового відсотка платежу сім’ї за житлово-комунальні послуги, який розраховується індивідуально для кожної сім’ї та залежить виключно від доходів родини.

 

Додаткові питання можна задати в управлінні соціального захисту населення за адресою с-ще Веселе, вул. Пушкіна, 40, каб. №. 1 або за телефоном 2-17-04. 

 

 

 

Сектор з питань внутрішньої політики, взаємодії з пресою і громадськістю та інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату райдержадміністрації

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Роз’яснення з усіх питань призначення субсидії веселівці отримують оперативно та всебічно