Архів новин
«    жовтня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
Іван Мігуля: Наша задача – донести до людей вигідність сучасних тенденцій енергозбереження

Дата: 26 серпня 2015Переглянуто: 742

Іван Мігуля: Наша задача – донести до людей вигідність сучасних тенденцій енергозбереженняВ рамках загальнонаціональної програми популяризації державної підтримки населення на утеплення житлових будинків в районній державній адміністрації відбувся семінар, який сьогодні провів її голова Іван Мігуля.

Представникам органів місцевого самоврядування та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків роз’яснено умови тепломодернізації будинків, умов кредитування проектів з енергоефективності та імплементації новітніх теплозберігаючих технологій в призмі економії та окупності.

 

Як поінформувала присутніх Тетяна Галас, начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, на сьогодні житловий сектор споживає на опалення 18 млрд. м³ або 45% загального споживання газу в Україні у 2015 році. 80% українських будівель потребують утеплення, адже саме житловий сектор є найбільшим споживачем енергії.

«Державна програма термомодернізації житлових будівель в Україні, запроваджена Урядом, передбачає компенсацію з державного бюджету для населення у розмірі від 20 до 40% тіла кредиту на утеплення», – поінформувала вона.

 

З жовтня 2014 року держава відшкодовує 20% тіла кредитів населення на придбання негазових котлів. Програма компенсації цього напрямку показала значну позитивну динаміку – з жовтня минулого року і до сьогодні лише «Ощадбанк» видав кредитів на суму понад 103 млн. грн. на кредити на «негазові» котли.

«З травня цього року програму державної підтримки поширено на утеплення приватних і багатоквартирних будинків, а також додано ще 2 банки-партнери в реалізації заходів енергозбереження», – закцентувала Тетяна Галас.

 

З метою стимулювання населення до впровадження енергозберігаючих заходів між Держенергоефективності та місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування вже підписано 21 Меморандум про об’єднання зусиль в частині організації та фінансової підтримки населення, шляхом здешевлення кредитів на впровадження технологій енергоефективності у житлових будинках.

В середині серпня цього року такий Меморандум підписано і Запорізькою областю.

 

 

Змістовні роз’яснення з принципів кредитування, строків відшкодування та інших питань та відповіді на запитання учасників семінару надали представники фінансово-кредитних установ Запорізької області та постачальники теплозбегігаючого обладнання і матеріалів.

 

«Формування енергетичної незалежності країни – це питання національної безпеки та тема № 1 внаслідок подій на Сході. Держава робить рішучі кроки щодо створення максимально сприятливих умов щодо утеплення житлових будинків та стимулювання населення до запровадження енергоефективних заходів. Ці заходи прості – заміна вікон, утеплення стін, підвалів і дахів, встановлення індивідуальних теплових пунктів і лічильників, відновлення твердопаливних котлів. А наша з вами задача – донести до людей вигідність сучасних тенденцій енергозбереження, що дозволяють зекономити не тільки власні кошти, а й цінні енергоресурси», – зазначив голова райдержадміністрації Іван Мігуля.

 

Іван Мігуля: Наша задача – донести до людей вигідність сучасних тенденцій енергозбереження

Іван Мігуля: Наша задача – донести до людей вигідність сучасних тенденцій енергозбереження

Іван Мігуля: Наша задача – донести до людей вигідність сучасних тенденцій енергозбереження

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сектор з питань внутрішньої політики, взаємодії з пресою і громадськістю та інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату райдержадміністрації

 

 

 

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Похожие новости

» » Іван Мігуля: Наша задача – донести до людей вигідність сучасних тенденцій енергозбереження