Архів новин
«    липня 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Важливо
» Регламент

РегламентЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови
районної державної адміністрації

 31.03.2017 № 64

РЕГЛАМЕНТ

Веселівської районної державної адміністрації Запорізької області

І. Загальні положення


1. Цей Регламент регулює організаційні та процедурні питання діяльності Веселівської районної державної адміністрації Запорізької області (далі – райдержадміністрація).

2. Розгляд в райдержадміністрації питань, що належать до її компетенції, зокрема щодо делегованих районною радою повноважень, провадиться головою, першим заступником голови, заступником голови, керівником апарату, апаратом райдержадміністрації, її структурними підрозділами, а також консультативними, дорадчими та іншими допоміжними органами, службами і комісіями, утвореними головою райдержадміністрації.

3. Діяльність райдержадміністрації, її апарату та структурних підрозділів є відкритою і гласною, за винятком розгляду питань, які становлять державну таємницю або належать до конфіденційної інформації, що є власністю держави.

Райдержадміністрація інформує громадськість про свою діяльність, залучає громадян до проведення перевірок, підготовки і розгляду питань, що належать до її компетенції.

Висвітлення діяльності райдержадміністрації здійснюється в порядку, передбаченому чинним законодавством.

4. Розподіл обов'язків між посадовими особами райдержадміністрації проводить голова райдержадміністрації не пізніше одного місяця з дня призначення його на посаду з визначенням:

повноважень і функцій посадової особи;

структурних підрозділів райдержадміністрації, її апарату, діяльність яких спрямовуватиметься, координуватиметься та контролюватиметься відповідною посадовою особою;

підприємств, установ і організацій, щодо яких посадова особа забезпечує реалізацію відповідно до законодавства державної політики;

порядку заміщення голови райдержадміністрації, його першого заступника голови, заступника голови, керівника апарату у разі їх відсутності.


5. Положення про структурні підрозділи райдержадміністрації, її апарату розробляються керівниками таких підрозділів, погоджуються із першим заступником, заступником голови, керівником апарату райдержадміністрації (відповідно до розподілу обов'язків), а також з начальником відділу кадрової роботи і начальником юридичного відділу апарату райдержадміністрації та затверджуються розпорядженням голови райдержадміністрації.

лучшие DataLife Engine на этом сайте и скачать фильмы у нас на сайте есть скачать игры бесплатно бесплатно
» Регламент