Архів новин
«    березня 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Важливо
Оголошення
Про головне
» Регламент

РегламентЗатверджено

 

Розпорядження голови

Веселівської районної

державної адміністрації

Запорізької області

 

                                       24.05.2019  № 78

 

 

Регламент

 

Веселівської районної державної адміністрації Запорізької області

 

І. Загальні положення

 

1. Регламент Веселівської районної державної адміністрації Запорізької області (далі – Регламент) регулює організаційно-процедурні питання діяльності районної державної адміністрації.

 

2. Районна державна адміністрація у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації» та іншими законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями голови Запорізької обласної державної адміністрації та голови районної державної адміністрації і цим Регламентом.

 

3. Розгляд в районній державній адміністрації питань, що належать до її компетенції, зокрема щодо делегованих Веселівською районною радою Запорізької області повноважень, провадиться головою, першим заступником голови, заступником голови, керівником апарату, апаратом райдержадміністрації, її структурними підрозділами, а також консультативними, дорадчими та іншими допоміжними органами, службами і комісіями, утвореними головою районної державної адміністрації.

 

4. Діяльність районної державної адміністрації, її апарату та структурних підрозділів є відкритою і гласною, за винятком розгляду питань, які становлять державну таємницю або належать до конфіденційної інформації, що є власністю держави.

Районна державна адміністрація інформує громадськість про свою діяльність, залучає громадян до проведення перевірок, підготовки і розгляду питань, що належать до її компетенції.

Висвітлення діяльності районної державної адміністрації здійснюється в порядку, передбаченому чинним законодавством.

 

5. Розподіл обов'язків між головою, першим заступником, заступником голови і керівником апарату районної державної адміністрації здійснюється головою районної державної адміністрації не пізніше одного місяця з дня призначення його на посаду.

При цьому повинні бути визначені:

 

функції і повноваження, закріплені за посадовою особою;

 

структурні підрозділи районної державної адміністрації, діяльність яких спрямовується та контролюється посадовою особою;

 

підприємства, установи та організації, щодо яких посадова особа забезпечує реалізацію відповідно до законодавства державної політики;

 

порядок заміщення голови районної державної адміністрації, його першого заступника та заступника голови, керівника апарату в разі їх відсутності.

 

6. Положення про структурні підрозділи райдержадміністрації із статусом юридичної особи публічного права розробляються керівниками таких підрозділів, погоджуються із першим заступником, заступником голови, керівником апарату (відповідно до розподілу обов’язків), а також з начальником юридичного відділу апарату районної державної адміністрації і затверджуються розпорядженням голови районної державної адміністрації.

 

7. Положення про структурні підрозділи районної державної адміністрації без статусу юридичної особи публічного права розробляються керівниками таких підрозділів, погоджуються із першим заступником, заступником голови (відповідно до розподілу обов’язків), керівником апарату, а також з начальником юридичного відділу апарату районної державної адміністрації і затверджуються розпорядженням голови районної державної адміністрації.

 

8. Положення про апарат районної державної адміністрації розробляється начальником юридичного відділу апарату районної державної адміністрації, погоджується із керівником апарату і затверджуються розпорядженням голови районної державної адміністрації.

лучшие DataLife Engine на этом сайте и скачать фильмы у нас на сайте есть скачать игры бесплатно бесплатно
» Регламент